Blog

Konference User Experience už za tři týdny

Na konci června (22. a 23.) nás čeká ojedinělá konference v ČR zaměřená na User Experience. Během dvou nabitých dnů budete mít v rámci přednášek konference a následujících workshopů možnost dozvědět se něco více o tom, co všechno znamená pojem user experience.
  • Kdo jsou vaši uživatelé a co potřebují.
  • Jak tvořit použitelný web a jaké nástroje k tomu využít.
  • Jak začít s použitelností u vás ve firmě.

První den – úterý 22.6.

Téměř celý první den jsou pro vás připraveny přednášky konference. Tento den je vhodný především pro marketéry, provozovatele a majitelé webů. Dozvíte se zde, proč se zabývat použitelností, co všechno vám nabízí a jak vůbec s použitelností ve firmě začít. Kromě přednášek a panelové diskuse na téma „webová analytika vs. uživatelský výzkum“ vám tento den nabídneme ještě dva odpolední odborné semináře a k večeru neformální posezení s účastí některých přednášejících.

Druhý den – středa 23.6.

Druhý den konference je vyhrazený pro odborné workshopy vedené zahraničními lektory, vhodné pro webmastery, designéry a UX profesionály. Dva ze čtyř workshopů povede Jeff Johnson z konzultační firmy UI Wizards, třetí workshop Elisa del Galdo z Flow Interactive a na posledním workshopu budete mít možnost poslechnout si Christiana Jansena, který přes 10 let působí v Sun Microsystems jako User Experience Engineer.

Na co se můžete těšit

Jeff Johnson

Kromě Jeffa Johnsona (kromě workshopů vystoupí i na konferenci s přednáškou Obchodní přínos použitelnosti) se můžete těšit i na řadu českých odborníků a jejich přednášky. Na konferenci vystoupí Adam Fendrych z Dobrého webu, Jakub Franc a Jiří Mžourek z Sun Microsystems, Lukáš Hroch ze Symbia a další.

Podrobný program obou dvou dnů konference User Experience – Cesta k úspěšnému webu najdete na stránkách konference spolu s registračním formulářem pro přihlášení. Další zajímavosti a aktuality najdete na Facebooku konference a na Twitteru. Na webu si také můžete prohlédnout galerii chyb použitelnosti, které zaslali uživatelé v rámci soutěže o volný vstup na konferenci. Pokud rádi soutěžíte, zúčastněte se jednoho ze středečních workshopů a vyhrajte licenci na program Balsamiq Mockups!

2. 6. 2010 Jan Hlaváč
#UX
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×