Dejte nám signál

Děkujeme! Brzy se vám ozveme.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nebo se ozvěte Michalovi

Michal Mládek

Sales & Marketing Director
michal.mladek@sherpas.cz773 773 817

Kontakt

Vydejte se s námi na vrchol

Kde stanujeme?

Sherpas, s.r.o.
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6

Po – Čt: 09:00-17:00
Zobrazit na Google Maps

Fakturační údaje

Sherpas, s.r.o.
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6
IČO: 24724505
DIČ: CZ24724505

Číslo účtu: 43-7835420267/0100

Seznamte se s klíčovými sherpy

Luboš Plotěný

Chief Executive Officer

Luboš je šéfem naší agentury. Mimo klasických ředitelských radostí má na starosti strategický rozvoj našich klíčových zákazníků. Během svého působení v Sherpas úspěšně spolupracoval s desítkami klientů různých oborů a velikostí napříč digitálními obory. Sám vytvořil několik úspěšných internetových obchodů, u kterých se několik let zároveň staral o jejich internetovou propagaci a rozvoj. Luboš byl několik let předsedou poroty WebTop100, největší soutěže digitálních řešení v ČR a zároveň předsedou Asociace UX.

Michal Mládek

Head of Digital Marketing

Michal se ve světě digitálního marketingu pohybuje od roku 2005. Mnoho let strávil na obchodních a manažerských pozicích u důležitých hráčů na poli českého digitálu a posledních 8 let působí v Sherpas jako obchodní a marketingový ředitel. Mimo další aktivity, kterým se v Sherpas věnuje, má na starosti rozvoj projektu WebTop100. V souvislosti s tím ho můžete znát i jako moderátora WebTop100 podcastu o české digitální scéně. Mimo svět digitálního marketingu se věnuje (především svatební) fotografii.

Daniel Bohuslav

Head of Digital Product

Dan je marketingový manažer a kreativec se zkušenostmi z agenturní i klientské strany. Tvořil kampaně pro globální značky v agentuře Wunderman, kde se stal šéfem marketingu a PR. Byl součástí globálního týmu pro rebranding a měl na starosti jeho realizaci pro český trh. Později řídil marketing několika softwarových značek a digitální projekty skupiny Pernod Ricard a Poslanecké sněmovny ČR. Aktuálně vede designový a výzkumný tým Sherpas a stará se o hladký průběh projektů.

Kontakt

Vytáhneme vás nahoru

Nechte si hodit lano. Známe správné byznysové trasy a odhalíme každou designovou nástrahu.

Dejte nám signál