Dejte nám signál

Děkujeme! Brzy se vám ozveme.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nebo se ozvěte Michalovi

Michal Mládek

Sales & Marketing Director
michal.mladek@sherpas.cz773 773 817
design
finance
reference
UX
ux-driven
vyzkum

Nový web pro Českou spořitelnu

Největší český bankovní dům se od začátku října 2017 může pochlubit zbrusu novými webovými stránkami, které vznikaly ve spolupráci s námi.

Michal Mládek
17.10.2017

Redesign webu největší banky v ČR je diametrálně odlišný od redesignu webu menších organizací. Vzhledem k tomu, že Česká spořitelna považuje do budoucna svou digitální podobu a komunikaci za naprosto klíčovou, bylo v průběhu redesignu nutno využít specifického metodického přístupu. Díky němu bylo zároveň možné doručit kvalitní výsledky bez ohrožení finančního a časového plánu projektu i při zapojení tak velkého množství stakeholderů, jako tomu je a musí být v tak velké organizaci.


Redesing webu České spořitelny řídí Luboš, který k celé spolupráci říká: „S Českou spořitelnou spolupracujeme již několik let a skutečnost, že nám byl v takovém rozsahu svěřen redesign webu, který měsíčně navštíví hodně přes milion návštěvníků, je pro nás obrovská pocta a ocenění naší dosavadní práce pro Českou spořitelnu.“

Mimo redesignu hlavního webu České spořitelny jsme se v roce 2017 podíleli i na redesignu webu Penzijní společností České spořitelny.

Nalaďte si Vysílačku

Sdílíme znalosti v podcastech, newsletterech a dalším obsahu. Přihlaste se k odběru a získejte přehled o digitálním terénu.

Děkujeme, že chcete zůstat na příjmu.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nebo nás sledujte na těchto platformách

Kontakt

Vytáhneme vás nahoru

Nechte si hodit lano. Známe správné byznysové trasy a odhalíme každou designovou nástrahu.

Dejte nám signál