Blog

Případové studie pro konferenci WebTop100

Staňte se spolutvůrci programu konference WebTop100! Pošlete nám tipy na zajímavé případové studie, které by si podle Vašeho názoru zasloužily být prezentovány v rámci programu konference WebTop100.

Staňte se spolutvůrci programu konference WebTop100!

Znáte zajímavé internetové projekty, nebo jste sami jejich tvůrcem či provozovatelem?

Pošlete nám tipy na zajímavé případové studie, které by si podle vašeho názoru zasloužily být prezentovány v rámci programu konference WebTop100.

Tématem letošní konference bude: Optimalizace obchodní výkonnosti webu a Internetový marketing. Proto uvítáme doporučení případových studií spojených s tímto tématem.

WebTop100, jehož je konference součástí, je projekt, který umožňuje srovnání kvality webů českých firem v rámci hlavního a oborových žebříčků.

Na konferenci se setkávají odborníci z oblasti internetového podnikání. Přednášky jsou zaměřeny na nejrůznější aktuální i nadčasová témata. Na své si přijdou:

  • marketingoví specialisté
  • profesionálové zabývající se tvorbou webu
  • manažeři
  • a odborná veřejnost

Svoje tipy a návrhy posílejte do 15. 9. Z došlých návrhů vybereme nejzajímavější projekty, které přizveme, aby prezentovaly své aktivity v rámci programu Konference WebTop100.

Vybrané případové studie a člověk, který je doporučil, navíc získají účast na školení Dobrého webu dle vlastního výběru zdarma.

Vaše tipy posílejte na: ondrej.lachman@dobryweb.cz

11. 8. 2010 Ondřej Lachman
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.

Nejsilnější garance výkonu vašeho online marketingu na trhu

Za výsledky ručíme naší odměnou

Více o službě
×