Dejte nám signál

Děkujeme! Brzy se vám ozveme.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nebo se ozvěte Michalovi

Michal Mládek

Sales & Marketing Director
michal.mladek@sherpas.cz773 773 817
B2B
Digitální marketing
Reference
SEO

SEO pro Office Depot

Michal Mládek
24.4.2017

Od roku 2016 řešíme se pro jednoho z největších dodavatelů kancelářského zboží v České republice, společnost Office Depot.

Díky tomu, že se podařilo zapracovat všechna doporučení z hloubkové analýzy chování aktuálních a potenciálních zákazníků Office Depotu v rámci online prostředí a následným linkbuildingovým aktivitám se nám průběžně daří plnit stanovené KPI pro růst tolik důležité nebrandové organické návštěvnosti.

 

Například v prvním kvartále roku 2017 jsme dosáhli v meziročního růstu nebrandové organické návštěvnosti v Čechách o 33,8%, na Slovensku rostla organická návštěvnost v tomto období o 46%.

Helena Smolíková, která má projekt na starosti, soudí, že klíčovým prvkem průběžného úspěchu naší spolupráce, je především schopnost dotahovat věci do konce “Od začátku z toho máme hrozně dobrý pocit. Office Depot si nás zvolil mimo jiné kvůli tomu, že jsme schopni pomoci na více frontách současně a například celodenní workshop věnovaný copywritingu pro všechny zaměstnance, kteří mají na starosti produktové řady společnosti, byl velmi dobrým základem dalšího směřování spolupráce. Aby se optimalizace webu pro vyhledávače průběžně dařila, je vždy nutná efektivní součinnost klienta, což se v tomto případě beze zbytku daří a proto jsme schopni s každým dalším kvartálem dále růst.

Meziroční růst organicu CZ  první pololetí 2017 x 2016


Meziroční růst organicu SK  první pololetí 2017 x 2016


Nalaďte si Vysílačku

Sdílíme znalosti v podcastech, newsletterech a dalším obsahu. Přihlaste se k odběru a získejte přehled o digitálním terénu.

Děkujeme, že chcete zůstat na příjmu.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nebo nás sledujte na těchto platformách

Kontakt

Vytáhneme vás nahoru

Nechte si hodit lano. Známe správné byznysové trasy a odhalíme každou designovou nástrahu.

Dejte nám signál