Blog

Školení za hubičku

Jdeme do toho s vámi! Zaplaťte půlku a druhou nechte na nás. Vyberte si jakékoliv naše školení a získejte ho se slevou 50 %. Akce školení za hubičku platí do 26. 6. 2012.

Co se na školeních naučíte

Znalosti jsou největší bohatství a my se o ně s vámi rádi podělíme. Poradíme vám, jak postavit a provozovat úspěšný web. Naučíme vás malou i velkou násobilku internetového marketingu.

  • Naučíte se, jak efektivně investovat do webu
  • Zjistíte, jak na PPC reklamu
  • Ukážeme vám, jak zkrotit Facebook a Twitter
  • Porozumíte vyhodnocování návštěvnosti webu
  • Pochopíte SEO a nebudete vyhazovat peníze oknem
  • Ovládnete moderní techniky použitelnosti
  • Zjistíte, jak psát úspěšné texty pro web
  • A mnoho dalšího…

Kdo u nás školí

Zakládáme si na tom, že naše školení vedou pouze odborníci na danou problematiku, kteří se oboru každodenně věnují. Zkušenosti nasbírali při práci pro klienty Dobrého webu, sledují moderní trendy a přednáší na českých i zahraničních konferencích. I na externí lektory jsme přísní a neslevujeme z našich kritérií.

 

Jak to probíhá

Školení a workshopy jsou půldenní nebo celodenní. Maximální počet účastníků je 15. Vše probíhá v učebně vybavené počítači, ale přinést si můžete i vlastní notebook. Školící místnost se nachází v blízkosti metra Hradčanská. Na školení obdržíte elektronické i tištěné materiály a certifikát o účasti.

Pro koho jsou školení určena

Školení pořádáme od roku 2005, přičemž do začátku roku 2012 jsme proškolili přes 3 500 účastníků. V roce 2011 byl počet účastníků školení a workshopů přes 800. Školení jsou určena především pro marketingové ředitele, marketingové specialisty, programové a produktové manažery zodpovědné za firemní web, dále pro webdesignery, majitele e-shopů a další zájemce o internetový marketing.

 

Těšíme se na vás

Ať už vás zajímá problematika SEO, PPC reklamy, UX, sociálních sítí, web copywritingu nebo webové analytiky, neváhejte a využijte 50% slevy při objednání do 26. 6. 2012. Vyberte si z naší nabídky školení, těšíme se na vás.

13. 6. 2012 Dagmar Plotěná
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.

Nejsilnější garance výkonu vašeho online marketingu na trhu

Za výsledky ručíme naší odměnou

Více o službě
×