Blog

Videorozhovor s Pere Rovirou

Videorozhovor s jednou z nejznámějších osobností španělské analytické scény, Pere Rovirou ze společnosti Web-Analytics.es. Pere přednášel v Praze na konferenci Webová analytika téměř před dvěma roky na téma měkkých metrik, engagementu, loajality a dalších nepříliš prozkoumaných oblastí webové analytiky. Zeptal jsem se jej, kam se podle něj posunulo vnímání provozovatelů webů a zda si někteří začali více všímat těchto možností.

Možná si vzpomínáte, že Pere přednášel v Praze na konferenci Webová analytika téměř před dvěma roky na téma měkkých metrik, engagementu, loajality a dalších nepříliš prozkoumaných oblastí webové analytiky. Zeptal jsem se jej, kam se podle něj posunulo vnímání provozovatelů webů a zda si někteří začali více všímat těchto možností.

Video je v angličtině a má délku necelých 11 minut. Zvuk není bohužel kvůli větru dokonalý, zároveň ale budete mít příležitost sledovat, jak se v Google stěhují servery.

Určitě jste si všimli, že v upoutávce jsem předznamenával rozhovor s Juanem Damiou z Argentiny. Vše bylo domluvené, bohužel Juan však musel odletět zpět o dost dříve, takže jsme museli zajímavé povídání odložit na jindy.

Jestli máte k tématu nějakou otázku, neváhejte se zeptat. Otázky se pokusím dopravit i do Španělska, aby se na ně Pere podíval.

17. 9. 2010 Pavel Jašek
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×