Blog

Import reklam do Skliku

PPC systém Sklik zpřístupnil možnost exportu a importu dat pomocí CSV dokumentu. To kromě jiného znamená obrovské ušetření práce pro inzerenty Google AdWords, spuštění stejné kampaně v Skliku už bude otázkou pár minut.

V účtu Skliku přibyla nová záložka „Nástroje“. Nástroje jsou zatím dva, import a export dat z a do CSV. Možnost importu dat je aktivní pouze v účtech, které nemají nulový kredit, než se do toho pustíte, nezapomeňte si naplnit Peněženku.

CSV pro import do Skliku si vytvoříte snadno přímo v účtu Google AdWords pomocí přehledů nebo ještě lépe v AdWords editoru. Jednoduchým zadáním kurzu měny do Skliku pak lze snadno přepočítat ceny za prokliky např. z dolarů na koruny.

Postup a specifikaci CSV souboru najdete v nápovědě Skliku. Jen nezapomeňte na drobné odlišnosti obou systémů, kvůli kterým je vhodné kampaně ještě trochu poupravit.

27. 10. 2006 Petra Větrovská
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×