Blog

Klub WebTop100 vkročil do roku 2007

Ve čtvrtek 8. března uspořádal Dobrý web první letošní setkání pro členy Klubu WebTop100. Téma večera znělo „Internet jako součást účinného marketingového sdělení”.

V pražském hotelu Yasmin se sešli členové klubu a také tři pozvaní hosté, kteří vystoupili se svými prezentacemi k tématu. Martin Schreier z magazínu Marketing a média se zaměřil na roli internetu v cross-mediálních kampaních a postaral se tak o úvod celého večera, nejvýznamnější závěry jeho vystoupení najdete také v článku na Lupě stejného autora.

Tomáš Jindříšek z Ogilvy Interactive představil internet jako sociální trend, který výrazně mění i pohled na reklamu. Moderní marketing umí využít interaktivity, kterou internet nabízí, a boří tak zažité konvence klasického pasivního vnímaní reklamy. V informačně bohaté prezentaci se mohli členové klubu díky konkrétním údajům přesvědčit, že reklama na internetu funguje.

Firma Logio, zastoupená na setkání Tomášem Formánkem, je provozovatelem projektu Skladuj.cz. Skladuj zaplnilo nevyužitý prostor na trhu a po roce provozu je na portálu nabízeno zhruba 90 % skladovacích kapacit České republiky.

Příští setkání Klubu WebTop100 proběhne koncem dubna a zaměříme se tentokrát na možné negativní aspekty internetu, aneb může mít firma svou pověst na internetu pod kontrolou?

12. 3. 2007 Martin Smrt
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×