Blog

Eric Reiss a Jan Jursa na Světovém dni použitelnosti 2010

Letošní Světový den použitelnosti přivede do Prahy velmi atraktivní hosty světového věhlasu. Na co se 11. listopadu můžete těšit?

Kdy, kde

Český Světový den použitelnosti je součásti pravidelné světové série World Usability Day. Pořádá jej sdružení Prague ACM SIGCHI, mezi jehož zakládající členy patří Dobrý web (členy se můžete stát i vy).

Tématem letošní série je komunikace.

  • Datum: 11. listopadu 2010
  • Místo: Palace Cinemas Anděl, sál č. 3, Plzeňská 8, Praha 5
  • Cena: zdarma (prosíme, zaregistrujte se)

Přednášky

Největší hvězdou programu je Eric Reiss. Jeden z předních světových odborníků na použitelnost webu, žádaný host zahraničních konferencí a velmi zdatný řečník.

Eric je autorem dokumentu Web Dogma (český překlad) - zásadních pravidel použitelnosti webu. O něm také bude povídat v Praze. Ačkoliv jsou předpisy a pravidla téma mírně suchopárné, Eric je umí podat velmi stravitelně, nudit se rozhodně nebudete.

Jan Jursa je původem Čech, ovšem již léta působí v Německu. Stal se respektovaným odborníkem na informační architekturu a živě publikuje na Twitteru (jeho @IATV byl vybrán v roce 2009 magazínem Mashable jako 10 Must-Follow Usability Experts on Twitter). Další ze slavných krajanů, které doma neznáme...

Jan bude přednášet o tom, jak souvisí vyprávění příběhů s vytvářením dobrého designu.

Program nabídne i prezentaci Conrada Albrechta-Buehlera o tom, jak zaujmout uživatele, a duo z oboru architektury Vítězslava Dandu a Krištofa Hanzlíka.

Přijďte se podívat, účast je zdarma.

27. 10. 2010 Adam Fendrych
#UX
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×