Blog

Internetový marketing – zařaďte na vyšší rychlostní stupeň

Dobrý web pořádá odbornou konferenci na téma internetový marketing – motor úspěšného e-businessu. Již za dva týdny se můžete setkat se špičkovými marketingovými odborníky, vyslechnout řadu zajímavých přednášek a zapojit se do diskusí.

Po loňském úspěchu a mnoha kladných ohlasech na konferenci zaměřenou na PPC reklamu jsme se letos rozhodli uspořádat setkání pojednávající o dalších tématech z oblasti online propagace a podnikání. Řadu námětů a názorů od profesionálů v tomto oboru nabídne konference Internetový marketing – motor úspěšného e-businessu.

O čem to bude

Pod programové vymezení konference se vejde široké spektrum témat a námětů. Styčným bodem bude propagace a marketing na internetu a nejrůznější možnosti oslovení potenciálních zákazníků.

Na vloni důkladně probranou PPC reklamu navážeme brandovou reklamou, directmailingem, optimalizací pro vyhledávače, affiliate marketingem a dalšími tématy.

Podrobné informace najdete v programu konference.

Kdo přijde

Mezi přednášejícími budou přední odborníci na internetový marketing a reklamu. Těšit se můžete například na

Kromě přednášejících mezi účastníky najdete řadu dalších zajímavých lidí z oboru a jistě se naskytne příležitost k mnoha diskusím i získávání nových kontaktů. Potkáte zde samozřejmě i nás z Dobrého webu a IInfa.

Přijďte se podívat také! Rádi vás uvidíme. Stačí se zaregistrovat na webu konference. Standardní účastnický poplatek činí 2 250 Kč bez daně.

Kdy a kde

Konference o internetovém marketingu se koná čtvrtek 24. dubna 2008 od 13.00 hodin v krásných prostorách Clarion Congress Hotel Prague. Adresa hotelu je Freyova 33, 190 00 Praha 9 – Vysočany (najít na mapy.cz).

10. 4. 2008 Adam Fendrych
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×