Blog

Pozvánka na první ročník konference Internet Developer Forum

IDF 2010 je nová celodenní konference od Internet Infa, tentokrát zaměřená na především na webové vývojáře a ty, kteří s nimi přicházejí do styku.

Můžete se těšit na přednášky zaměřené na návrh webových projektů: Pro koho děláte web (Adam Fendrych) nebo Základní chyby vývojářů a Agile jako řešení (Jiří Knesl). Od Davida Grudla pak přednášku o využití Nette Frameworku při vytváření AJAXových aplikací Nette, RIA, UX, ajaxe to rýmuje? Dále pak Třídy, dědičnost a OOP v Javascriptu (Daniel Steigerwald), NOSQL databáze (Honza Král) a závěrečnou panelovou diskusi na téma Budoucnost internetových aplikací: co by jejich vývojáři potřebovali?

Součástí programu konference pak budou i workshopy:

  • Silverlight mimo prohlížeč - Štěpán Bechynský (Microsoft)
  • Analýza výsledků uživatelského testování - Adam Fendrych (Dobrý web)
  • Praktické zkušenosti při návrhu rozhraní REST API - Petr Ferschmann (WinStrom)
  • Vývoj aplikací pro iPhone/iPod Touch - Petr Reichl (Coditive)
  • Vývoj aplikací pro Facebook - Jiří Dolejš (Fleveo)

Konference Internet Developer Forum 2010 se uskuteční dne 7. dubna 2010 v budově Národní technické knihovny (Praha 6). Registrační formulář a podrobný program konference a další informace najdete na stránkách Internet Developer Forum.

10. 3. 2010 Jan Hlaváč
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×