Blog

Vyhrajte vstup na nejvýznamnější evropskou konferenci o úloze UX v byznysu!

Už 2. října se v Praze uskuteční konference UX Masterclass, na které se představí zástupci top světových UX agentur z USA, Velké Británie, Francie a dalších zemí. Tématem však nebudou UX nástroje nebo metody. Takové konference už v ČR máme. Co ale na našem trhu doposud chybí je byznysový pohled na UX. Právě proto Dobrý web prostřednictvím své UX divize ExperienceU tolik usiloval o to, aby se tato prestižní akce dostala do Prahy.

„Business Leaders Need UX Masters“

Podtitul konference zní „Business Leaders Need UX Masters“. Mluvit se tedy bude především o roli UX v byznysu a cílovou skupinou jsou proto vrcholní manažeři firem, ředitelné a seniorní pracovníci marketingových a obchodních divizí. Velká pozornost bude ale věnovaná také inovacím a rozvoji produktů, proto si na své přijdou produktoví manažeři a lidé zodpovědní za výzkum a vývoj.

Více o tématu a řečnících se dozvíte na webu www.uxmasterclass.cz a nebo od přednášejících samotných:

Soutěž o 3 vstupy na konferenci UX Masterclass

Chcete také jít na UX Masterclass, ale ještě nemáte lístek? Soutěžte s námi a tři z vás ho vyhrají! Pro vítězství stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

„Proč se ve firmách věnovat UX?"

Tři nejoriginálnější, či nejinspirativnější odpovědi zajistí svým autorům volný vstup na konferenci UX Masterclass Prague. Odpovídejte nám do neděle 22. 9. na e-mail procUX@dobryweb.cz, nebo Facebooku a Twitteru Dobrého webu s hashtagem #procUX.

Výherce oznámíme a oslovíme během pondělí 23. 9.

16. 9. 2013 Petr Pluháček
#UX
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×