Dejte nám signál

Děkujeme! Brzy se vám ozveme.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nebo se ozvěte Michalovi

Michal Mládek

Sales & Marketing Director
michal.mladek@sherpas.cz773 773 817

Dlouhodobá spolupráce s IVT Čerpadla

18 let generování leadů pro IVT

Přehrát

18 let

Dlouhá společná cesta

Desítky tisíc

Prodaných tepelných čerpadel

Jednička na trhu

Dominantní postavení

O projektu

Klient

IVT

Realizace

2006–současnost

Poskytnuté služby

Výkonnostní marketing, UX/UI design, e-mailing, PPC, SEO

O klientovi

Společnost IVT Tepelná čerpadla působí na českém trhu od roku 1991, je tedy jednou z prvních značek tepelných čerpadel na českém trhu. V současné době je s více než 30 000 instalovanými tepelnými čerpadly největším dodavatelem čerpadel v České republice.

Výzva

Při zahájení spolupráce představovala tepelná čerpadla relativně novou a nastupující technologii. Proto jsme potřebovali vhodně namixovat edukační aktivity směrem do trhu s aktivitami směřujícími ke generování kvalitních leadů. Během 18 let spolupráce se samozřejmě situace vyvinula a bylo třeba čelit novým výzvám, které trh přinesl.

Řešení

Největšímu prodejci tepelných čerpadel v ČR zajišťujeme již přes třináct let full servis v rámci digitálního marketingu s neustále rostoucími výsledky spolupráce.

Cíle projektu

01

Maximalizace množství poptávek

02

Rozvoj značky IVT

03

Edukace trhu v oblasti tepelných čerpadel

Jak jsme k tomu přistoupili

Rok 2022 byl jedním z nejintenzivnějších a nejúspěšnějších, který jsme za dobu spolupráce společně zažili. Díky energetické krizi se projevil se obrovský vzestup zájmu o tepelná čerpadla a jsme přesvědčeni, že díky každodenní práci s kampaněmi se nám podařilo vytěžit z tohoto období opravdu maximum.

Kampaně v Google jsme rozdělili do specifických skupin dle tematiky klíčových slov a jejich efektivity. Jednotlivé skupiny jsme si dle výkonu prioritizovali, abychom mohli flexibilně reagovat na situaci, upravovat rozpočty a strategii v rámci jednotlivých kampaní.

V IVT měli zároveň odvahu velmi rychle navýšit rozpočet na média při zachování efektivity a rozšířit interní tým, který se věnoval zpracování poptávek.

Vizuální výstupy

No items found.

Výsledky

18 let

Dlouhá společná cesta

Desítky tisíc

Prodaných tepelných čerpadel

Jednička na trhu

Dominantní postavení

Pro mě je důležitá kontinuita spolupráce a schopnost partnera udržet krok s dobou. Sherpas jsou nám partnerem, který nám pomáhá růst už déle jak 18 let.

Marek Bláha
Majitel

Kontakt

Vytáhneme vás nahoru

Nechte si hodit lano. Známe správné byznysové trasy a odhalíme každou designovou nástrahu.

Dejte nám signál