Blog

DigiAka startuje v březnu již popáté

Již popáté otevírá 1. 3. 2017 své brány zájemcům, kteří se chtějí věnovat digitálnímu marketingu komplexně. Své zkušenosti jim předávají ti nejlepší.

Vyučují ředitelé, specialisté či account manažeři z předních agentur

Každý modul má svého odborného garanta, který připravuje koncept výuky a zapojuje do přednášek další významné osobnosti jako své hosty. Mezi garanty se objevují zvučná jména ředitelů, zkušených specialistů či account manažerů z předních agentur na našem trhu - například Petr Laštovka (Comtech), Michal Popelář (Actum), Luboš Plotěný (Dobrý web), Vladimír Rejlek (Wunderman) a další.

Novým garantem modulu Online uživatel a média je Jan Suda

 
Honza pracuje na digitálních komunikačních strategiích již 16 let. Po mnoha letech tvorby mediálních strategií a kampaní se v poslední době věnoval inkubaci těch nejzásadnějších a nových směrů digitální komunikace. Pracoval například ve společnosti ARBOmedia, Universal McCann a GroupM.

Garanti doporučují absolventům další karierní směřování

Absolventi obdrží nejen certifikát, ale i doporučení, jakým směrem se v kariéře ubírat. Navíc v průběhu kurzu získají kontakty na významné osobnosti digitálního marketingu a zviditelní se v očích top digitálních agentur. Kromě odobrných znalostí se také dozví, jaké mají analytické schopnosti, prezentační a prodejní dovednosti, jak jsou na tom s byznysovou orientací, strategickým uvažováním nebo plněním zadaných úkolů.
Chystaný pátý běh Akademie digitálního marketingu začne 1. 3. 2017. Výuka bude probíhat vždy ve středu a bude ukončena obhajobami seminárních prací 29. června 2017.
Více informací o Digitální akademii na webu: www.digiaka.cz
 
17. 2. 2017 Petra Pangrácová
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.

Nejsilnější garance výkonu vašeho online marketingu na trhu

Za výsledky ručíme naší odměnou

Více o službě
×