Blog

Přijďte na Světový den použitelnosti 2009

Sdružení SIGCHI pořádá další ročník české odnože Světového dne použitelnosti. Přijďte 12. listopadu do Palace Cinemas v Praze na Andělu. Na co se můžete těšit?

Přednášky

Témata přednášek se točí kolem použitelnosti, přístupnosti a spol. Přijedou zahraniční hosté, Tjeerd Hoek z Frog Design a Theofanis Oikonomou za projekt ACCESSIBLE.

Stejně jako v předchozích letech vystoupí i Dobrý web. Letos Adam Fendrych spolu s Tomášem Bláhou odprezentují případovou studii uživatelského testování návrhů serveru Měšec.cz. Tématem bude srovnání různých metod testování - grafických návrhů pomocí oční kamery a rychlého testování wireframů. Dozvíte se, jaké jsou výhody obou technik a na co si dát pozor.

Křest sborníku HCI

Na konferenci proběhne i slavnostní představení první české knihy o Human-Computer Interaction. Sborník složený Michalem Hořavou mapuje projekty a názory odborníků v oblasti HCI v České republice.

Jednou kapitolou do sborníku přispěli i Adam Fendrych a Luboš Plotěný z Dobrého webu. Zaměřili se na rozbor použitelnosti jako prostředku zvýšení návratnosti investic do webu. Velmi zajímavé budou i ostatní příspěvky. O čem konkrétně budou, se s spolu s vámi necháme překvapit.

Přihlašte se včas

Účast na konferenci je zcela zdarma. Doporučujeme si včas zarezervovat místo, kapacita sálu je sice velká, leč přeci jen omezená.

Budeme se těšit na setkání s vámi!

26. 10. 2009 Adam Fendrych
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×