Blog

Vítejte na novém Dobrém webu!

Dlouho očekávané se stalo skutečností a Dobrý web po třech letech redesignuje. Upravili jsme design, přizpůsobili navigaci tak, aby maximálně vyhovovala potřebám naší cílové skupiny, kompletně jsme přepsali texty a připravili několik dalších novinek, jako je například tento blog.

Co je nového

Vzhled

Snažili jsme se především barevně navázat na starý design a trochu zmodernizovat vzhled. Titulní stránku oživily fotografie, které zvýrazňují navigaci na pět hlavních skupin služeb, kterými se zabýváme. S převedením našich myšlenek do grafické podoby nám pomáhal Honza Šromek.

Příprava nové verze webu Dobrého webu

Struktura a navigace

Obzvláště krušné chvilky jsme prožili při vytváření struktury, informační architektury a navigace. Výsledkem „třídění kartiček“ pak byl kromě klasické globální navigace vznik navigace dle cílů uživatelů a cílových skupin na titulní stránce.

RSS

Sledovat náš web můžete prostřednictvím dvou RSS kanálů:

Blog

Dobrý web s novou verzí webu spouští i nový blog. Můžete se těšit na příspěvky z oblasti internetového marketingu, spoty na téma uživatelského prožitku a občas se i dozvíte něco ze života našeho týmu.

A co bude dál?

Na další novinky se můžete těšit…

19. 9. 2006 Petra Větrovská
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×