Blog

Odkaz ze stránky s GTPR 8

Chcete aby na váš web vedl odkaz ze stránky, která má GTPR (Google Toolbar PageRank) 8? Získat takový zpětný odkaz, určitě by srdce zaplesalo nejednomu "lovci zpětných odkazů". Na českém internetu moc takových stránek nenajdete - vždyť i u nejnavštěvovanějšího portálu Seznam.cz se ukazatel vyšplhá pouze na číslo 7.

Na přelomu září a října provedl Google aktualizaci GTPR – tzn. že skutečný neveřejný PageRank stránek vynesl pomocí neveřejného algoritmu na desetibodovou stupnici veřejného GTPR. Tato aktualizace se pozitivně odrazila na hodnotě GTPR u většiny webů spadajících pod naši mateřskou firmu Internet Info. Výsledkem je, že mezi české stránky, které se mohou pyšnit GTPR o velikosti 8, patří, mimo některých univerzit (například Univerzita Karlova či Masarykova univerzita) a několika málo dalších webů, také služba NAVRCHOLU.cz.

Získat odkaz na titulní stránce univerzity je téměř nemožné, v případě NAVRCHOLU.cz je situace jednodušší – stačí si pořádně prohlédnout úvodní stránku.

Jen pro úplnost dodám, že i web Dobrého webu si v tomto směru polepšil a GTPR na úvodní stránce má hodnotu 7.

23. 10. 2006 Luboš Plotěný
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×