Blog

Přijďte se podívat na veletrh Reklama, Polygraf

Na pražském Výstavišti se od středy 28. 3. do pátku 30. 3. koná veletrh mezinárodního významu, rozměrů i kvality programu – Reklama, Polygraf. Rádi bychom pozvali k účasti všechny, koho zajímá reklama a marketing nejen na internetu. Součástí doprovodného programu bude i přednáška Luboše Plotěného z projektu Dobrý web.

Reklama, Polygraf je veletrh, který se řadí k evropské špičce výstavních akcí. Od prvního ročníku 1993 stále roste, zvyšuje se počet vystavovatelů (335 v roce 2006), celková plocha i procento zahraničních účastníků. Je jediným svého druhu v ČR, prezentovat zde budou zástupci širokého spektra oborů od výrobců reklamních potřeb přes dodavatele tiskáren, softwaru a hardwaru, až po odborníky na marketingové a reklamní služby.

Pro zájemce o dění na internetu bude atraktivní zejména doprovodný program (PDF, 227 kB). Ten nabídne i společnou přednášku našeho analytika Luboše Plotěného a Tomáše Symerského z reklamní agentury OMD Digital pojednávající o efektivitě internetových reklamních kampaní. Poslechnout si ji můžete v pátek 30. 3. od 12.30 v pravém křídle Průmyslového paláce. Kromě našeho vystoupení obsahuje doprovodný program i mnoho dalších přednášek a diskusí, například na téma současných trendů ve využití firemního webu, výzkumů trhu, specifik reklamy v České republice či internetového marketingu.

Veletrh je příležitostí k setkání s mnoha lidmi z reklamní branže, vedle renomovaných odborníků i zástupci konkurence a potenciálními klienty. Umožní vám získat přehled o firmách působících na tomto poli i nových trendech, službách a inovacích, která nabízejí. Vřele proto mohu doporučit najít si čas na jeho návštěvu, 200 Kč za běžnou vstupenku je určitě dobrá investice, za níž se vám dostane mnoha zajímavých informací, podnětů a nápadů.

S kolegy se budeme těšit na shledanou v pátek po poledni.

26. 3. 2007 Adam Fendrych
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×