Blog

Živá reportáž z konference WebTop100

Zajímá Vás jak správně postupovat při redesignu webu, jak porazit Vaši konkurenci v PPC kampaních, jak využít Google mapy ve svůj prospěch, jak dostat web do mobilu, nebo jak vhodně prezentovat svou firmu na sociálních sítích, a přitom nemůžete přijít na konferenci WebTop100 právě s tímto programem? Nevadí, sledujte ji online.

Jak již psal kolega Michael, tento čtvrtek pořádá Dobrý web konferenci WebTop100. Snažili jsme se vytvořit program, který bude pro účastníky zajímavý a hlavně přínosný v jejich prezentaci na Internetu. Poskytnout co nejvíce konkrétní a užitečné informace byl také důvod, proč budou letos součástí doprovodného programu konference stánky, kde si účastníci mohou nechat poradit právě se svým problémem.

Pokud však z jakéhokoliv důvodu na přednášky nedorazíte, mohlo by Vás zajímat, že konferenci můžete sledovat prostřednictvím online reportáže. Začínáme ve čtvrtek 30. října v 9:00 na adrese www.webtop100.cz/konference/zive.

29. 10. 2008 Martin Kučera
Napište nám
×
Zanechte nám vzkaz. Ozveme se vám zpět.
Vážení přátelé, v této nelehké době se snaží každý pomáhat, jak umí. V Sherpas jsme se rozhodli po dobu krize nabídnout firmám zdarma zpracování manažerského online dashboardu pro dokonalý přehled návratnosti investic do digitálních kanálů. Více informací o dashboardu.
dashboard zdarma
×